Hakkımızda

1998 yılında kurumsallaşan Fabrika reklam  ve Dijital Baskı Limited Şirketi, SIGNİSTANBUL Açıhava Reklamcılığı Fuarı'ndaki standı ile sektördeki yerini almıştır. Son model dış mekan dijital baskı makineleriyle solvent mürekepli baskı yapmaktadır. En 3.20cm ve limitsiz boy ebatları, birleştirme işlemiyle eni de limitsiz işleyebilme özelliğine sahiptir. Kullandığı solvent mürekkeplerde CMYK +2, toplam 6 renk ile yapılan baskı işleminde   uygulanan yüzeylere laminasyon kaplama yapılmadan dış mekanlardaki ışığa maruz kalması gözönüne alındığında, deformasyon oranı yüzde yirmilik oranı geçmemektedir. Yapabileceklerimizi sunduğumuz fuar günlerinde aldığımız olumlu tepkiler, bu konudaki iş disiplinimize ölçü olmuştur.
 
Felsefemiz; toplam kalite konusunda iş ortaklarımıza; en uygun fiyatla, verebileceğimiz en üst kalite teminatıdır. Bu konudaki seçenekleri sunduğumuzda
 
Solvent bazlı dış mekan baskılarımızın müşteri açısından avantajları;
  • Baskı maliyeti daha düşüktür.
  • Limitsiz en/boy oranlarını birleştirme tekniği ile devasa boyutlu baskılara izin verir.
  • Kullanılabilen farklı malzeme seçenekleriyle değişik yüzeylere baskı yapılmasına imkan verir.
  • Laminasyon işlemi uygulanmasa dahi en az iki yılda ışımaya karşı deformasyon oranı %20'nin altındadır. Bununla birlikte yağmur, rüzgar, güneş ışınlarına bağlı aşırı ısınma gibi hava şartlarına veya ışıklandırma gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık oranı yüksektir.

 

 

 
Bir yandan müşteri ihtiyaç talep ve beklentilerine uygun çözüm ve sistemler geliştirilmesi ve projelendirilmesi gerçekleştirilirken, öte yandan çağdaş yeni ürünlerin tasarlanması ve geliştirilmesi faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 
Tasarım ve projelendirme süreçleri sırasında bilgili deneyimli ve eğitimli teknik kadromuz bili temelinde mühendislik çözümleri üretmeyi kendisine hedef olarak koymuştur.
 
Diğer yandan kendi üretim sistemlerimizin geliştirilmesi için de tasarım faaliyetlerimiz sürmektedir.
 
NELER YAPIYORUZ
Dijital Baskı
Işıklı - Işıksız Tabela
Kayan Yazı
Paslanmaz Kutu Harf
Pleksi Kutu Harf
Araç Kaplama
Çatı Panoları
Billboard
Dekorasyon
CNC Kesim
Gravür Oyma Çalışmalar
İç ve Dış Yönlendirmeler
Kabartma Harf
Matbaa
Led Tabela
Neon Tabela
Totem
Stant Çeşitleri
 
 

 

3879